کتاب «پیشوایان شیعه پیشگامان وحدت» در راستای شنبه های کتاب معرفی شد

بهارلویی گفت: کتاب پیشوایان شیعه پیشگامان وحدت نوشته مهدی مسائلی از انتشارات سپیده باوران در راستای شنبه های کتاب مساجد توسط کانون فرهنگی هنری مهرپویان مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) شهر یانچشمه معرفی شد.

«حمزه بهارلویی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد اظهار داشت: کتاب پیشوایان شیعه پیشگامان وحدت نوشته مهدی مسائلی از انتشارات سپیده باوران در راستای شنبه های کتاب مساجد توسط کانون فرهنگی هنری مهرپویان مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) شهر یانچشمه معرفی شد.

مدیر کانون فرهنگی هنری مهرپویان مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) شهر یانچشمه ادامه داد: کتاب «پیشوایان شیعه پیشگامان وحدت» با هدف نشان دادن مساله وحدت، به عنوان دغدغه پیشوایان شیعه و امامان معصوم و در راس همه آنان امام علی‌(ع) منتشر شده است.

وی ابراز کرد: کتاب «پیشوایان شیعه، پیشگامان وحدت» با پرداختن به مساله وحدت، آن را نه به عنوان مساله جهان امروز، بلکه دغدغه پیشوایان شیعه و امامان معصوم و در راس همه آنان امام علی‌(ع) بیان کرده است.

بهارلویی گفت: مهدی مسائلی نویسنده کتاب در مقدمه می‌نویسد: «این نوشته نگاهی است تحقیقی به روایات و سیره عملی ائمه معصومین (ع) که در آن ابعاد مختلف نگرش آن بزرگواران را نسبت به موضوع وحدت اسلامی به رصد نشسته و مشخص می‌سازد که انسجام امت از دستورات و تکالیف عظیم شرعی است که اهل بیت (ع) در تبیین و ترویج آن بسیار کوشیده‌اند».

مدیر کانون فرهنگی هنری مهرپویان مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) شهر یانچشمه ادامه داد: پس از بیان کلیاتی در باب واژه وحدت و مقصود از آن به انعکاس جلوه‌های وحدت در کلام و سیره پیشوایان پرداخته است و سعی کرده تا حد امکان به سوالات و عکس‌العمل‌های شیعیان تندرو در این باب پاسخ گوید.

خاطرنشان می شود: پیش از این مهدی مسائلی کتاب‌هایی چون «نهم ربیع، جهالت‌ها و خسارت‌ها» و «قمه‌زنی؛ سنت یا بدعت» به رشته تحریر درآورده است.

کد خبر 999

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =