وصیت نامه شهید مفقود الاثر «علی بیگی» توسط کانون شهید علم الهدی بن بازروایی شد

حیدری گفت: زندگی نامه و بخشی از وصیت نامه شهید مفقود الاثر «بهرامعلی علی بیگی» توسط کانون فرهنگی هنری شهید علم الهدی مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر بن در راستای اجرای طرح «روح مقاومت» در بستر فضای مجازی باز روایی شد.

«علی اصغر حیدری» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد اظهار داشت: زندگی نامه و بخشی از وصیت نامه شهید مفقود الاثر «بهرامعلی علی بیگی» توسط کانون فرهنگی هنری شهید علم الهدی مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر بن در راستای اجرای طرح «روح مقاومت» در بستر فضای مجازی باز روایی شد.

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید علم الهدی مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر بن ادامه داد: شهید بهرامعلی علی بیگی بنی فرزند محمدعلی در تاریخ ۱۰ دی ماه سال ۱۳۴۱ در شهر بن در خانواده ای کشاورز به دنیا آمد، دوران ابتدائی را در مدرسه حکیم آذر به پایان رسانید و دوران تحصیلی راهنمایی را در مدرسه ابن سینای شهر بن گذراند و وارد دبیرستان امام علی (ع) «شهید محمد منتظری سابق» برای ادامه تحصیل شد و سال چهارم دبیرستان در رشته تحصیلی اقتصاد را در همین دبیرستان ناتمام رها کرد و به صورت بسیجی به جبهه های نبرد حق علیه باطل اعزام شد.

وی ابراز کرد: شهید بهرامعلی علی بیگی اوقات فراغت خود را در پایگاه مقاومت بسیج و مسجد به فعالیت های انقلابی و مذهبی صرف می کرد و در کارهای کشاورزی و دامداری به خانواده خود کمک می کرد.

حیدری گفت: بنا به فرمایشات پدر ارجمندشان شهید، فردی متین و فعال در عرصه های اجتماعی و سیاسی و انقلابی بود و حدود پنج بار به جبهه های حق علیه باطل اعزام شد و در اکثر عملیات هایی که از سال ۵۹ تا ۶۲ انجام شد شرکت می کرد.

بخشی از وصیت نامه شهید «بهرامعلی علی بیگی» بشرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

والذین جاهدوا فینا لنهدیهم سبلنا ان الله مع المحسنین، اشهد ان لااله الا الله واشهدان محمدا رسول الله واشهدان علیا ولی الله

خط سرخ شهادت خط آل محمد وعلی است. «امام خمینی»

وصیت نامه این جانب «بهرامعلی علی بیگی» فرزند حاج محمد که در تاریخ ۱ مرداد سال ۱۳۶۲ در لحظات آخر نوشته می شود، من بارها وصیت نامه نوشته ام ولی نمی دانم چرا خدا کالای ما را نمی خرد. امید است که این دفعه لطفی نماید و این قطره خون ناقابل مرا خریداری کند.

چند نکته ای را برای عزیزان تذکر می دهم: یکی اینکه تقوا را پیشه خود کنید و رابطه خود را با خدا محکم نمائید، اگر خدایی نکرده تقوا نداشته باشید، روز و شب هم زحمت بکشید فایده ندارد.

دوم اینکه از شما می خواهم دست از انقلاب و اسلام بر ندارید زیرا که بدون داشتن آن به مقصد نخواهید رسید.

سوم اینکه دست از امام بر ندارید و قدر امام عزیز را بدانید که به جز امامان و پیامبران و چنین رهبری نیامده و نخواهد آمد دوست او دوست خداست و دشمن او دشمن خداست.

و برای طول عمر ایشان دعا کنید از خدا بخواهید که ان شاءالله تا ظهور حضرت مهدی (عج) برای ما نگهدارد.

بی عشق خمینی نتوان عاشق مهدی شد زیرا امام بود که تمام ماها را از خواب غفلت بیدار کرد.

عزیزان دانش آموز هر لحظه ای که شما نفس می کشید، خون پاک سربازان حزب الله روی زمین نقش می بندد و خود را آماده سازید.

پیرو واقعی و پیرو عملی روح الله باشید زیرا که امید آینده به دست شما است.

ای امت شهید پرور، دست از روحانیت واقعی بر ندارید؛ زیرا بدون آن ها به انحراف کشیده می شوید.

ای مخلصین به شما بازهم می گویم تقوا را تقوا را پیشه خود سازید. اگر تقوا نداشته باشید حتی علم توحید شما به درد نمی خورد.

کد خبر 995

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =