کتاب «راز مثل‌های ما» در قالب طرح ملی شنبه های کتاب معرفی شد

حیدری گفت: کتاب «راز مثل‌های ما» نوشته «محمد میرکیانی» از انتشارات محراب قلم در قالب طرح ملی شنبه های کتاب و به همت کانون فرهنگی هنری شهید علم الهدی بن معرفی شد.

«علی اصغر حیدری» در گفت و گو با خبرگزاری شبستان در شهرکرد اظهار داشت: کتاب «راز مثل‌های ما» نوشته «محمد میرکیانی» از انتشارات محراب قلم در قالب طرح ملی شنبه های کتاب و به همت کانون فرهنگی هنری شهید علم الهدی بن معرفی شد.

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید علم الهدی مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر بن ادامه داد: کتاب «راز مثل‌های ما» نوشته محمد میرکیانی کتابی شیرین با زبانی شیوا و تصاویری زیبا است که درباره رمز و راز و حکمت مثل‌های شیرین فارسی برای نوجوانان سخن می‌گوید.

وی ابراز کرد: این کتاب مجموعه ای جالب و خواندنی که با زبانی طنز و لطیف راز پنهان در دل ضرب المثل هایی را که ما ایرانی ها بسیار استفاده می کنیم و یا ممکن است از کسی بشنویم برملا می کند.

حیدری گفت: اثری برای پاسخگویی به ذهن چالاک و کنجکاو نوجوانان که شاید بارها به دنبال کشف پیامی که ضرب المثلی به همراه داشته بوده اند.

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید علم الهدی مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر بن ادامه داد: در این کتاب داستانی درباره ضرب المثل ها روایت نشده است و اگر گاهی چند داستان به چشم می خورد تنها برای درک بهتر مفهوم فراهم آمده است.

کد خبر 934

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =