بچه های مسجد در گام دوم انقلاب ایران قوی را می سازند

مظاهری گفت: طرح ملی ایران قوی بستری مناسب برای نقش آفرینی بچه های مسجد در گام دوم انقلاب است.

«محمدرضا مظاهری» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از شهرکرد اظهار داشت: طرح ملی ایران قوی بستری مناسب برای نقش آفرینی بچه های مسجد در گام دوم انقلاب است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری ادامه داد: طرح ملی ایران قوی در قالب سه شبستان فرهنگ، هنر و نوآوری اجرا می شود و ذیل این شبستان ها ۱۲ رواق تعریف شده است.

وی با اشاره به اینکه در طرح ملی ایران قوی، راهبری هر رواق بر عهده یک استان معین گذاشته شده است، ادامه داد: در طرح ملی ایران قوی، «رواق کتاب» بر عهده استان چهارمحال و بختیاری گذاشته شده است و امیدواریم که کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در ثبت فعالیت های طرح ملی «شنبه های کتاب مساجد» تلاش وافری داشته و نسبت به ثبت قعالیت های این رواق در سامانه بچه های مسجد کوشا باشند.

مظاهری بابیان اینکه یکی از اهداف مهم طرح ملی ایران قوی، شناسایی و توانمندسازی استعدادهای فرهنگی و هنری انقلاب اسلامی، است تصریح کرد: جریان سازی گفتمان ایران قوی و ترویج روحیه امید و تلاش و نیز حضور موثر و هدفمند بچه‌های مسجد در فضای مجازی از دیگر اهداف برگزاری طرح ملی ایران قوی است.

وی با تاکید بر اینکه دریافت مجوز الکترونیکی کانون ها منوط به تکمیل مدارک شناسایی در سامانه بچه های مسجد است، افزود: مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد در اسرع وقت نسبت به دریافت مجوز الکترونیکی کانون اقدام کنند.

مدیر ستاد فهمای چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه امسال به دلیل شیوع کرونا بیشتر فعالیت‌ های ستاد فهما در بستر فضای مجازی و با تمرکز بر رویکرد آموزش انجام می شود افزود: مدیران و کانون ‌های فرهنگی هنری مساجد باید در طرح ملی ایران قوی شرکت کنند و با بارگذاری فعالیت های انجام شده نسبت به کسب حداکثر امتیاز اقدام نمایند.

کد خبر 924

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =