برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع کتاب توسط کانون رسول الله (ص) هفشجان

کیوانی گفت: مسابقه نقاشی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی توسط کانون فرهنگی هنری رسول الله (ص) هفشجان در بستر فضای مجازی برگزار شد.

«محبوبه کیوانی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از شهرکرد اظهار داشت: مسابقه نقاشی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی توسط کانون فرهنگی هنری رسول الله (ص) هفشجان در بستر فضای مجازی برگزار شد.

مدیر کانون فرهنگی هنری رسول الله (ص) مسجد رسول الله (ص) شهر هفشجان ادامه داد: این مسابقه نقاشی ویژه نوجوانان و جوانان شهر هفشجان و اعضای کانون با موضوع کتاب برگزار شد.

وی ابراز کرد: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی از نوجوانی، ایجاد شور و نشاط بین نوجوانان و جذب نوجوانان و جوانان به سمت مسجد از جمله اهداف برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع کتاب توسط کانون رسول الله (ص) هفشجان است.

کیوانی گفت: همه آثار ارسالی در شبکه های اجتماعی مختلف به منظور ایجاد شور و نشاط منتشر می شود و از همه نوجوانان و جوانان شرکت کننده در این مسابقه تقدیر می شود.

مدیر کانون فرهنگی هنری رسول الله (ص) مسجد رسول الله (ص) شهر هفشجان ادامه داد: به آثاز برتر این مسابقات یک جلد کتاب مورد دلخواه نفرات برتر تقدیم شد.

کد خبر 920

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =