خانواده شهدای دانش آموز کانون های فهمای چهارمحال و بختیاری تکریم می شوند

مظاهری گفت: خانواده شهدای دانش آموز کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان و در قالب سه شنبه های تکریم، تجلیل می شوند.

«محمدرضا مظاهری» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از شهرکرد اظهار داشت: خانواده شهدای دانش آموز کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان و در قالب سه شنبه های تکریم، تجلیل می شوند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری ادامه داد: این اقدام در راستای تقویت سرمایه های اجتماعی و الگو سازی برای جوانان و نوجوانان صورت می گیرد.

وی ابراز کرد: تکریم خانواده شهدای دانش آموز کانون های فهمای چهارمحال و بختیاری با رویکرد تربیتی و اصلاح سبک زندگی و شبکه سازی و جریان سازی در عرصه های فرهنگی و دینی و ارتقا فرهنگ عمومی برگزار می شود.

مظاهری گفت: استفاده از ظرفیت عظیم مردمی کانون های فرهنگی هنری مساجد در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و برنامه های فرهنگی هنری در قالب طرح ملی سه شنبه های تکریم، یکی از موثرترین برنامه های ترویجی در این حوزه محسوب می شود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری ادامه داد: شناسایی و تکریم خانواده معظم شهدای شاخص استان در راستای پاسداشت مقام والای شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، شهدای مدافع وطن، شهدای مدافع حرم، شهدای امنیت و سلامت از اهداف برگزاری طرح سه شنبه های تکریم است.

کد خبر 810

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =