کتاب «طراوت عفاف» توسط کانون فرهنگی هنری مهرپویان یانچشمه معرفی شد

بهارلویی گفت: کتاب «طراوت عفاف» به نویسندگی ابوالفضل پورعرب از سوی انتشارات «آوای قرآن» در قالب شنبه های با کتاب توسط کانون فرهنگی هنری مهرپویان یانچشمه به صورت مجازی معرفی شد.

«حمزه بهارلویی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد اظهار داشت: کتاب «طراوت عفاف» به نویسندگی ابوالفضل پورعرب از سوی انتشارات «آوای قرآن» در قالب شنبه های با کتاب توسط کانون فرهنگی هنری مهرپویان یانچشمه به صورت مجازی معرفی شد.

مدیر کانون فرهنگی هنری مهرپویان مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) روستای یانچشمه ادامه داد: کتاب حاضر با نام «طراوت عفاف»، بابیان آموزه های قرآنی و اسلامی درصدد تبیین جایگاه این عفاف در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب است.

وی بابیان اینکه کتاب «طراوت عفاف» ویژه جوانان است گفت: در این کتاب بر اهمیت عفاف و حجاب تاکید شده و همه آیات و روایات این کتاب به زبان دانش آموزی بیان شده است.

بهارلویی گفت: جوانان عضو کانون فرهنگی هنری مهرپویان یانچشمه با خواندن کتاب «طراوت عفاف» با روش های صحیح عفاف و حجاب آشنا می شوند.

مدیر کانون فرهنگی هنری مهرپویان مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) روستای یانچشمه ادامه داد: کتاب «طراوت عفاف» در شمارگان ۱۰ هزار نسخه و در ۱۳۰ صفحه به همت انتشارات «آوای قرآن» قم به چاپ رسیده است.

وی افزود: در پایان این کتاب ۴۰ پرسش برای دانش‌آموزان در قالب پرسش نامه چهارگزینه‌ای طراحی شده که البته وجود این بخش در پایان کتاب نیز برای دانش‌آموزان جنبه آموزشی دارد.

کد خبر 795

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =