اجرای طرح ملی «شنبه های کتاب» در کانون مهرپویان روستای یانچشمه

بهارلویی گفت: تاکنون ۲۲ هفته از طرح ملی «شنبه های کتاب» توسط اعضای کانون فرهنگی هنری مهرپویان یانچشمه با معرفی کتاب های متنوع ویژه نوجوانان و جوانان با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی اجرا شده است.

«حمزه بهارلویی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد اظهار داشت: تاکنون ۲۲ هفته از طرح ملی «شنبه های کتاب» توسط اعضای کانون فرهنگی هنری مهرپویان یانچشمه با معرفی کتاب های متنوع ویژه نوجوانان و جوانان با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی اجرا شده است.

مدیر کانون فرهنگی هنری مهرپویان مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) روستای یانچشمه ادامه داد: در این طرح روزهای شنبه یک کتاب از سوی امام جماعت مساجد یا مدیر کانون مهرپویان یانچشمه برای نمازگزاران معرفی می شود.

وی ابراز کرد: به منظور گسترش ویروس کرونا در استان و لغو برنامه های تجمعی طرح شنبه هاب کتاب به صورت مجازی توسط اعضای کانون فرهنگی هنری مهرپویان اجرا می شود.

بهارلویی گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، رونق بخشیدن به کتابخانه‌های مساجد کشور و احیای نقش کتابخانه‌های مساجد در اعتلای فرهنگ عمومی از اهداف برگزاری این طرح است.

مدیر کانون فرهنگی هنری مهرپویان مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) روستای یانچشمه ادامه داد: اجرای طرح شنبه های کتاب با استقبال جوانان این روستا مواجه شده است و تعداد زیادی از جوانان جذب کتاب شده اند.

کد خبر 792

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =