اجرای طرح ملی شنبه های کتاب با معرفی کتاب «عصر ظهور»

حیدری گفت: در راستای اجرای طرح ملی شنبه های کتاب، کتاب «عصر ظهور» به نویسندگی علی کورانی و ترجمه مهدی حقی توسط یکی از اعضای کانون فرهنگی هنری شهید علم الهدی بن معرفی شد.

«علی اصغر حیدری» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ملی شنبه های کتاب، کتاب «عصر ظهور» به نویسندگی علی کورانی و ترجمه مهدی حقی توسط یکی از اعضای کانون فرهنگی هنری شهید علم الهدی بن معرفی شد.

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید علم الهدی مسجد حضرت ابوالفضل (ع) بن ادامه داد: این کتاب به بررسی و تحلیل حوادث دوران ظهور و سرانجام ملل و قومیت‌های مختلف در عصر جنگ‌های آخرالزمان و ظهور مهدی (عج) از دیدگاه روایات شیعه و سنی میپردازد.

وی بابیان اینکه در بخش دیگر این کتاب به دیدگاه اهل سنت درباره حضرت مهدی (عج) پرداخته شده است گفت: کتاب «عصر ظهور» به زبان‌های ترکی، اردو، هندی، انگلیسی، اندونزیایی و مالزیایی ترجمه و بارها چاپ شده است.

حیدری به استقبال عموم علاقمندان، نوجوانان و نمازگزاران از طرح شنبه های کتاب اشاره کرد و گفت: این طرح ملی اقدامی در جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید علم الهدی مسجد حضرت ابوالفضل (ع) بن ادامه داد: ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه، رونق‌بخشی به کتابخانه‌های مساجد، احیای نقش این کتابخانه‌ها در ارتقا سرانه مطالعه و تعیین روش صحیح کتابخوانی متناسب با نیازها را از جمله اهداف برگزاری طرح «شنبه‌های کتاب» عنوان کرد.

کد خبر 788

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =