تأکید بر دریافت مجوز الکترونیکی توسط مدیران کانون های فرهنگی هنری چهارمحال و بختیاری

مظاهری با تأکید بر دریافت مجوز الکترونیکی کانون های مساجد گفت: مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان سامان باید تا پایان مهرماه جاری نسبت به تکمیل اطلاعات کانون در سامانه «بچه های مسجد» و دریافت مجوز اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، «محمدرضا مظاهری» در نشست هم اندیشی رابطین فهمای شهرستان سامان که با حضور  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: کانون های فرهنگی هنری مساجد استان چهارمحال و بختیاری از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون خدمات و فعالیت های ارزنده ای انجام داده اند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: اجرای چندین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی برای کمک به نیازمندان، راه اندازی کارگاه های تولید ماسک، راه اندازی کانل و گروه در بستر فضای مجازی به منظور برگزاری برنامه های متنوع از جمله اقدامات و خدمات ارزنده کانون های فرهنگی هنری مساجد استان چهارمحال و بختیاری است.

وی در این جلسه که به منظور مسائل مربوط به کسب مجوز الکترونیکی و سایر فعالیت های کانون های فرهنگی هنری شهرستان سامان برگزار شد، بر لزوم دریافت مجوز الکترونیکی کانون ها تاکید شد.

مظاهری در ادامه خاطرنشان کرد: مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان سامان باید تا پایان مهرماه جاری نسبت به تکمیل اطلاعات کانون در سامانه «بچه های مسجد» و دریافت مجوز اقدام کنند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری دوره آموزشی سواد رسانه ای، ویژه مدیران مسئول کانون ها به زودی در شهرستان سامان خبر داد و گفت: این دوره آموزشی با حضور اساتید برجسته استانی برگزار می شود.   

بر اساس این گزارش در ادامه «رسول نیکخواه دهکردی» در این نشست گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سامان نسبت به شناسایی مساجد واجد شرایط جهت تاسیس کانون فرهنگی هنری جدید اقدام خواهد کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سامان افزود: مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان می توانند مشکلات خود در زمینه صدور مجوز کانون را در تماس با ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و همچنین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در میان بگذارند.

کد خبر 744

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =