شهدا خالصانه و شجاعانه ایثار کردند

زاهدی بابیان اینکه شهدا خالصانه و شجاعانه برای حفظ امنیت و عزت نظام اسلامی، ایثار کردند گفت: اگر ایثار و رشادت شهدا، جانبازان و آزادگان نبود، هرگز چنین آرامش و عزتی را تجربه نمی کردیم.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد «منوچهر زاهدی» در چهاردهمین هفته از سه شنبه های تکریم استان چهارمحال و بختیاری که با حضور «محمدرضا مظاهری» مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، «روح الله عسگری» رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهرکرد، «یدالله حسینی» مدیر حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و نماینده اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری در منزل خانواده «شهیدان زاهدی» برگزار شد، اظهار داشت: شهدا خالصانه و شجاعانه ایثار کردند

پدر شهیدان زاهدی بابیان اینکه شهدا خالصانه و شجاعانه برای حفظ امنیت و عزت نظام اسلامی، ایثار کردند گفت: اگر ایثار و رشادت شهدا، جانبازان و آزادگان نبود، هرگز چنین آرامش و عزتی را تجربه نمی کردیم.

وی ابراز کرد: حمید پس از شهادت بهرام و سعید زاهدی، تفنگ برادرانش را به دست گرفت و در اکثر عملیات های رمضان، والفجر ۴، والفجر ۸، کربلای ۵، جزیره مجنون و والفجر ۱۰ که بین سال ۱۳۶۱ تا ۱۳۶۶ اتفاق افتاد حضوری عاشقانه و خالصانه داشت.

زاهدی گفت: شهید «حمید زاهدی» در حدود ۸۴۰ روز در جبهه های حق علیه باطل شرکت کرد و سایر اوقات خود را نیز در سپاه، پایگاه بسیج و پادگان شهید رجایی فرخشهر گذراند.

پدر شهیدان زاهدی ادامه داد: شهید «حمید زاهدی» از دست خط و طراحی بسیار زیبایی برخوردار بود و اکثر پلاکاردها با خط زیبای پسرم نوشته می شد.

وی افزود: شهید «حمید زاهدی» در پادگان شهید رجایی فرخشهر ۲ سال به عنوان مسئول آموزش نظامی و مربی تاکتیک در آموزش بسیجیان جان بر کف فعالیت داشت و به گفته شاگردانش از بهترین، صادق‌ترین، فعال ترین و شجاع‌ترین مربیان پادگان بود.

پدر شهید حمید زاهدی ادامه داد: شهید در آخرین عملیات (والفجر ۱۰) فتح حلبچه به عنوان معاون گروهان داوطلبانه به همراه دیگر همرزمانش در محوری که صد در صد احتمال شهادت در آن می رفت شرکت کرد و عاقبت نیز به آرزوی دیرینه اش که شهادت بود نائل شد.

در پایان این دیدار از پدر شهیدان سعید، بهرام و حمید زاهدی با اهدای لوح سپاس و هدایای فرهنگی تجلیل شد.

کد خبر 701

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =