مهلت شرکت در جشنواره بین‌المللی روح مقاومت که به همت ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در حال برگزاری است، تا ۱۳ آبان ماه تمدید شد.

به گزارش خبرنگار گروه مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان، مهلت شرکت در رویداد بین المللی «روح مقاومت» که پیش از این تا پایان هفته دفاع مقدس اعلام شده بود، تا سیزدهم آبان ماه، روز مبارزه با استکبار جهانی تمدید شد.

بنابر این گزارش، برگزاری این جشنواره با اهدافی همچون زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ترویج و زنده نگه داشتن روح مقاومت و تقویت جبهه مقاومت، بازخوانی و تبلیغ وصایای شهدا جهت عمل به آنها در زندگی و کشف گنجینه های معنوی موجود در وصایای شهداء به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از نیمه خردادماه جاری آغاز شده است.

کلیپ های ویدئویی، صوت و پادکست، عکس‌نوشت وصیتنامه شهدا و پوستر قالب هایی است که برای شرکت علاقمندان در این جشنواره پیش بینی شده است.

در همه این قالب ها و محورها محله‌محور بودن در اولویت است یعنی بچه های مسجد با محور وصیتنامه شهدای شاخص محلات در این جشنواره شرکت کرده اند تا حماسه سازی ها و رشادت های شهدا در حیات و بقای انقلاب و نظام اسلامی برای نسل آینده بازخوانی شود.

گفتنی است، از آثار برتر این جشنواره در بخش ملی شامل 40 اثر برتر با جوایزی به ارزش ریالی 10 میلیون ریال طی مراسمی با رعایت پروتکل های بهداشتی تجلیل به عمل می آید.

کد خبر 667

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =