قرائت زیارت اربعین از ماذنه مساجد/ کمک ۷۶۸ میلیون تومانی به نیازمندان

حجت‌الاسلام سلحشور با اشاره به کمک‌های مومنانه نقدی ۷۶۸ میلیون تومانی به نیازمندان، گفت: ۲۱ هزار ماسک و ۱۰۰ بسته معیشتی و ۴۰ دست البسه در میان نیازمندان در ماه‌های محرم و صفر توزیع شده است.

حجت الاسلام «روح الله سلحشور» در گفت و گو با خبرنگار گروه مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان با اشاره به  توزیع بسته های معیشتی از سوی مساجدی که در سالهای گذشته اقدام به برپایی مواکب در مسیر پیاده روی اربعین حسینی کرده بودند، گفت: به دلیل تشدید شیوع ویروس کرونا بسیاری از مساجدی که برنامه ریزی برای برگزاری مراسم عزاداری اربعین کرده بودند برنامه عزاداریشان را لغو کردند و تلاش می کنند که به توصیه های مقام معظم رهبری مبنی بر قرائت زیارت اربعین در منازل اهتمام داشته باشند و قرائت این زیارت نیز از ماذنه مساجد پخش خواهد شد.

مدیرناحیه حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) مرکز رسیدگی به امور مساجد به کمک های مومنانه مساجد این ناحیه در ماه محرم و دهه اول ماه صفر اشاره و بیان کرد: به منظور حمایت از نیازمندان 850 کارت هدیه 250 هزار تومانی و 100 بسته معیشتی توزیع شد.

حجت الاسلام سلحشور ادامه داد: توزیع بیش از 21 هزار ماسک 300 عدد اقلام بهداشتی، بیش از 5 هزار 743 سبد کالا،ذبح 50 راس گوسفند و توزیع گوشت آن در میان نیازمندان، توزیع 3920 گوشت مرغ، توزیع محلول ضدعفونی کننده و 40 دست البسه بخشی از خدمات صورت گرفته در ماههای محرم و صفر بوده است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین 1400 کیلو گرم گوشت، یک عدد گوساله ذبح و 5 هزار پرس غذای گرم در میان نیازمندان توزیع شد که می توان به بخشی از خدمات مومنانه به نیازمندان نام برد.

مدیرناحیه حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) مرکز رسیدگی به امور مساجد همچنین از حمایت نقدی  از نیازمندان خبر داد و گفت: 768 میلیون کمک نقدی هم به محرومین صورت گرفت.

کد خبر 664

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =