اختصاص هزینه زیارت اربعین به نیازمندان در همدلی ۲۴ اهالی مسجد جامع نظام‌مافی

حجت‌الاسلام حسین‌زاده با اشاره به اجرای طرح همدلی ۲۴، گفت: در این طرح به مناسبت اربعین حسینی و به نیت از حضرت عباس(ع) عاشقان زیارت اربعین هزینه‌های زیارت را به نیازمندان اختصاص می‌دهند.

حجت الاسلام «سید محمد تقی حسین زاده» در گفت و گو با خبرنگار گروه مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان با اشاره به اجرای طرح «همدلی24» در آستانه اربعین حسینی از سوی مسجد جامع نظام مافی اظهار کرد: در آستانه اربعین اباعبدالله الحسین(ع) به نیت حضرت عباس(ع) عاشقان زیارت اربعین امسال هزینه های زیارت خود را به نیازمندان هدیه می دهند.

امام جماعت مسجد جامع نظام مافی واقع (جنت آباد جنوبی) بیان کرد: در همین راستا  قرار است، 133 سبد کالایی که ارزش هر سبد 500 هزار تومان است، تهیه و به نیازمندان توزیع شود.

حجت الاسلام حسین زاده افزود: علاقه مندان جهت مشارکت می توانند به  شماره کارت60379975991401190 کمک های خود را واریز کنند.

وی گفت: قرار است در این طرح قرار است در مجموع 55 میلیون تومان می شود، کمک صورت گیرد.

امام جماعت مسجد جامع نظام مافی با شرح دیگر اقدامات جهادی صورت گرفته  از سوی این مسجد برای مستمندان و محرومین گفت: در همدلی اول 190 سبد کالا به ارزش 90 میلیون تومان، در همدلی دوم 313 بسته بهداشتی به ارزش 7 میلیون تومان توزیع و در همدلی سوم مصادف به حساب 250 نیازمند 150 هزار تومان پول واریز شد. همچنین علاوه بر توزیع مواد ضدعفونی کننده و سمپاشی معابر توسط فعالان مسجد، بیش از 40 هزار ماسک و گان در کتابخانه مسجد و خانه های خواهران بسیجی تولید و توزیع شده است.

توزیع حواله 25 هزار قرص نان به ارزش 40 میلیون تومان، طبخ و توزیع 1200 پرس غذای گرم بین نیازمندان توسط خیرین، آزادی یک زندانی به ارزش 10 میلیون تومان، پرداخت وام قرض الحسنه به نیازمندان به ارزش 110 میلیون تومان، تهیه و توزیع لبنیات در تابستان 99 به ارزش 25 تومان به نیازمندان از دیگر فعالیت های مومنانه خیرین مسجد جامع نظام مافی است که در قالب طرح همدلی انجام شده است.

گفتنی است، مسجد نظام مافی مسجدی واقع در منطقه 5 تهران تقاطع خیابان های جنت آباد و بلوار آیت الله کاشانی است. این مسجد به عنوان یکی از مساجد فعال منطقه همواره در دستگیری و حمایت از نیازمندان پیشتاز بوده و  همچنین، در جذب افراد به مسجد هم دارای ابتکارات جالبی است به طوری که برای حضور افراد در مسجد از همان سنین کودکی برنامه ریزی می کند. مهد کودک این مسجد هم رویکرد فعالیتش کاملاً دینی است.

کد خبر 625

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =