سفارت ایران در برونئی مراسم پیاده‌روی صبحگاهی برگزار کرد

سفارت ایران در برونئی دارالسلام به مناسبت ،۲۷ سپتامبر، روز جهانی گردشگری برنامه پیاده روی صبحگاهی برگزار کرد. مهمان ویژه این مراسم داتو حاجی آپونگ وزیر منابع اولیه و گردشگری برونئی بود

به گزارش خبرگزاری شبستان، سفارت جمهوری اسلامی ایران در برونئی دارالسلام به مناسبت بزرگداشت روز جهانی گردشگری ۲۷ سپتامبر و با تاکید بر نقش گردشگری در صلح و تأثیر آن در شناخت متقابل و ایجاد درک و اعتماد متقابل ملت‌ها و کشورها برنامه پیاده‌روی صبحگاهی برگزار کرد.

مهمان ویژه این مراسم، وزیر منابع اولیه و گردشگری کشور برونئی دارالسلام، داتو حاجی آپونگ بود و جمعی از سفرا و دیپلمات‌های خارجی و کارمندان وزارت امور خارجه محل و دپارتمان گردشگری این کشور هم در این مراسم حضور داشتند.

در این مراسم، جمعی از خبرنگاران از رادیو و تلویزیون و روزنامه ملی کشور و روزنامه‌های محلی هم حضور داشتند.  

در بخش دیگری از این مراسم شرکت کنندگان از گالری «هنر ایران» بازدید کردند. در این نمایشگاه تصاویری از مساجد اهل تسنن و تشیع ایران با هدف نشان دادن اهمیت و نقش مساجد و نمایش معماری اسلامی در ایران به نمایش درآمد.

همچنین در این نمایشگاه گالری از صنایع دستی ایران شامل فرش، میناکاری، قلم زنی بر روی مس، سوزن دوزی بلوچی و لباس‌های اقوام مختلف ایرانی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

کد خبر 462

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =