الوفاق: ۱۵۰ تظاهرات در بحرین ضد توافقنامه خیانت آل خلیفه برگزار شد

جمعیت اسلامی الوفاق از برگزاری ۱۵۰ تظاهرات در مناطق مختلف بحرین ضد توافقنامه عادی سازی روابط منامه با تل آویو خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از مرکز رسانه بحرین، جمعیت اسلامی الوفاق در گزارشی اعلام کرد: بیش از 150 تظاهرات در مناطق مختلف بحرین ضد توافقنامه خیانت به مسئله فلسطین که رژیم آل خلیفه با رژیم صهیونیستی امضا کرده است، برگزار شد.

براساس این گزارش، مردم بحرین باوجود محاصره و استقرار شدید امنیت و نظامی گری آل خلیفه به خیابان ها آمدند و ضد آل خلیفه تظاهرات کردند.

الوفاق اعلام کرد: تظاهرات ضد آل خلیفه در بیش از 55 منطقه برگزار شد. مردم در خیابان های مختلف بحرین این توافقنامه صلح موهوم را محکوم کردند. شرکت کنندگان در تظاهرات های مختلف با در دست داشتن پلاکاردهایی اعلام کردند که این توافقنامه از هیچ مشروعیتی برخوردار نیست.

در گزارش الوفاق آمده است: از زمان اعلام امضای توافقنامه تا امروز تظاهرات برگزار شده است و مردم بحرین همچنان نارضایتی خود را با حضور در خیابان ها نشان می دهند.

معترضان اعلام کردند که رژیم آل خلیفه هیچ مشروعیت و مجوزی برای انعقاد چنین توافقنامه هایی ندارد. زیرا این رژیم منتخب شده نیست و از طرف هیچ کسی ماموریت ندارد. مقامات این رژیم با زورگویی، تهدید، استفاده از زبان زور، ظلم و سرکوب قدرت خود را اعمال می کند.

کد خبر 390

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =