توزیع ۱۵۰۰ بسته گوشت بین نیازمندان هرمزگانی

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان هرمزگان گفت: به مناسبت فرا رسیدن ماه صفر و در راستای طرح رواق همدلی، ۱۵۰۰ بسته گوشت با مشارکت کانون فرهنگی هنری و موسسه حضرت خدیجه(س) و برنامه تلویزیونی سمت خدا بین نیازمندان استان هرمزگان توزیع شد.

حجت الاسلام «احمد پهلوانی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرعباس،  اظهار کرد: در مرحله پنجم توزیع گوشت توسط بچه های مسجد در هرمزگان، 1500 بسته یک و نیم کیلویی گوشت چرخ شده از امروز بین نیازمندان در شهرستان های مختلف استان توزیع خواهد شد.

وی افزود:  این کمک مؤمنانه به همت کانون فرهنگی هنری و موسسه حضرت خدیجه (س) استان قم، برنامه تلویزیونی سمت خدا و تهیه شده و با همت بچه‌های مسجد در اختیار جامعه هدف قرار خواهد گرفت.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان هرمزگان خاطرنشان کرد: در ماه های رجب، شعبان، رمضان و نیز با توجه به شرایط کرونایی بیش از 3600 کیلوگرم گوشت گرم و 175 راس گوسفند  به ارزش تقریبی به 15 میلیارد ریال با حمایت خیران، برنامه تلویزیونی سمت خدا، موسسه و کانون فرهنگی حضرت خدیجه(س) قم و با مشارکت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان تهیه و بین نیازمندان استان توزیع شد.

وی عنوان کرد: کانون های فرهنگی هنری مساجد استان هرمزگان با درک صحیح شرایط دوران کرونایی، ابتدا به شنایی خانواده های بی بضاعت و آسیب دیده از کرونا پرداختند و سپس با رایزنی و تهیه بسته های گوشت و مواد غذایی، این بسته ها را بین خانواده های شناسایی شده توزیع کردند.

کد خبر 382

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =