طرح سه شنبه‌های تکریم از طرح‌های موفق کانون‌های مساجد کشور است

عبیدالله رستمی گفت: طرح سه شنبه‌های تکریم از طرح‌های موفق و ماندگار ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور به شمار می‌رود.

به گزارش خبرگزاری شبستان کردستان، عبیدالله رستمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان در یازدهمین ایستگاه طرح سه شنبه‌های تکریم که با تجلیل از ملا جلال مرادی امام جمعه شهرستان دیواندره همراه بود، اظهار کرد: اجرای طرح سه شنبه های تکریم از طرح های موفق و ماندگار ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور است.

وی افزود: این سنت حسنه‌ بیش از پیش موجب شناسایی و معرفی خادمان و بزرگان این عرصه به جامعه شد و این مهم از اقدامات ارزشمند اجرای طرح سه شنبه‌های تکریم به شمار می‌آید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان همچنین با تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس اظهار کرد: حماسه هشت سال دفاع مقدس یک حماسه شگفت‌آوری بود که ملت ایران توانست در مقابل ابرقدرت‌های جهانی با دست خالی و تکیه بر ایمان و توکل بر خدا فائق بیاید.

رستمی، از فعالیت‌های دینی و قرآنی این شهرستان قدردانی کرد و گفت: با کارهای انجام شده در آینده نزدیک شاهد افتتاح و راه‌اندازی دو موسسه قرآنی در این شهرستان خواهیم بود.

وی با تاکید بر اهمیت پرداختن به قرآن و جاری شدن فرامین اسلامی در جامعه امروز گفت: تکریم خادمین قرآن و مسجد، تکریم انسان های والا است، چرا که برای داشتن جامعه سالم و به دور از انحطاط، بایستی ارزش های اسلامی و قرآنی در آن جامعه جاری و ساری باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان اجرای طرح سه شنبه های تکریم را از طرح های موفق و ماندگار ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور برشمرد و افزود: این سنت حسنه‌ بیش از پیش موجب شناسایی و معرفی خادمان و بزرگان این عرصه به جامعه شد.

رستمی همچنین، با اشاره به حمایت‌های مادی و معنوی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از طرح‌های کانونی یادآوری کرد: هر کانونی که دارای طرح و برنامه مدون و عملیاتی باشد مورد حمایت قرار می گیرد و همچنین زمینه آموزش مربیان در حوزه های هنری و مسائل دینی نیز فراهم است. 

 در ادامه این دیدار از ماموستا ملا جلال مرادی در ایستگاه یازدهم سه شنبه های تکریم کردستان با اهدای لوح تقدیر، قدردانی شد.

یازدهمین ایستگاه سه شنبه های تکریم کردستان با همراهی مدیرکل فرهنگ و ارشاد سالامی کردستان، مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد کردستان، فرماندار و رئیس ادارفرهنگ و ارشاد اسلامی دیواندره با تجلیل از امام جمعه این شهرستان همراه بود.

 اعضای کمیته سه شنبه های تکریم کردستان با همراهی عبیدالله رستمی، کامل گلباغی، جمال ارشدی و امجد افصحی در یازدهمین ایستگاه این طرح، از ملا جلال مرادی، تجلیل کرد.

کد خبر 381

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =