برگزاری ۲۰ دوره مجازی معارف اسلامی ویژه بانوان در فصل پاییز

دوره‌های مجازی معارف اسلامی از سوی اداره آموزش‌های کوتاه مدت معارف اسلامی جامعة‌الزهرا(س) برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان، سرپرست اداره آموزش‌های کوتاه مدت معارف اسلامی جامعةالزهرا علیهاالسلام از برگزاری ۲۰ دوره مجازی معارف اسلامی ویژه عموم بانوان در پاییز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری حوزه،  فهیمه الیاسی از ادامه برگزاری دوره‌های آموزشی اداره آموزش‌های کوتاه مدت، از اواخر مهرماه ماه ۱۳۹۹ خبرداد و افزود: دوره‌های آموزشی مرکز آموزش‌های کوتاه مدت جامعه الزهرا علیهاالسلام به صورت مجازی در پاییز ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

سرپرست اداره آموزش‌های کوتاه مدت معارف اسلامی جامعه الزهرا علیهاالسلام یادآور شد: نخستین فراخوان دوره‌های مجازی معارف اسلامی ویژه بانوان غیرطلبه، فروردین ماه سال ۱۳۹۹پس از شیوع ویروس کرونا، از سوی مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام اعلام شد.

الیاسی افزود: دومین فراخوان ثبت نام دوره‌های مجازی نیز در تابستان ۱۳۹۹ اعلام شد که بانوان علاقه‌مند به آموزش معارف اسلامی استقبال گسترده‌ای از این دوره داشتند؛ برهمین اساس، سومین فراخوان ثبت نام در دوره‌های مجازی ویژه دوره‌های پاییز در دستور کار قرار گرفت.

سرپرست اداره آموزش‌های کوتاه مدت معارف اسلامی جامعه الزهرا علیهاالسلام بیان داشت: در این فراخوان، ۲۰ دوره کوتاه‌مدت معارفی و مهارتی در حوزه‌های قرآنی،اعتقادی، امام‌شناسی، احکام، زن و خانواده، مهارت‌های فردی و مهارت‌های تربیت فرزند ارائه شده که در صورت به حد نصاب رسیدن هر دوره، برگزار خواهد شد.

الیاسی افزود: علاقه‌مندان جهت ثبت نام در این دوره‌ها به سایت مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی به نشانی http://borhan.jz.ac.ir/paziresh_doreha مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام کنند.

وی ادامه داد: با توجه به استقبال گسترده متقاضیان و به جهت محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند.

سرپرست اداره آموزش‌های کوتاه مدت معارف اسلامی جامعه الزهرا علیهاالسلام تاکید کرد: فرآیند ثبت نام متقاضیان زمانی تکمیل می‌شود که هزینه دوره را پرداخت و کد پیگیری را دریافت کرده باشند.

الیاسی، مهلت ثبت نام در این دوره را تا ۲۰ مهرماه ۱۳۹۹ اعلام کرد و گفت: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌ ۰۲۵۳۲۱۱۲۳۳۰ تماس بگیرند و یا با شناسه مرکز آموزش‌های کوتاه مدت معارف اسلامی به آدرس borhan_center@ در پیام رسان ایتا مکاتبه کنند.

وی افزود: اطلاع‌رسانی‌های دوره‌ها صرفا از طریق کانال ایتا به متقاضیان اعلام می‌شود و ضروری است متقاضیان این دوره‌ها در کانال مرکز به آدرس https://eitaa.com/borhan_jz عضو شوند.

الیاسی با بیان اینکه یکی از رسالت‌های این مرکز، برگزاری دوره‌های متنوع معارف اسلامی ویژه بانوان غیرطلبه ایرانی و غیرایرانی اندیشمند و علاقه‌مند به علوم و معارف اسلامی است، تصریح کرد: با توجه به تاثیرگذاری و کاربردی بودن این دوره‌ها، بسیاری از بانوان پس از شرکت در این دوره‌ها، متقاضی تحصیل بلندمدت در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام می‌شوند.

کد خبر 312

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =