هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی برای بازخوانی جنگ تحمیلی است

سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از زنجان، سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به این شرح است:

فرارسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس فرصت مغتنمی است تا آحاد ملت سرافراز ایران اسلامی بخصوص مردم شریف استان، مقطع تاریخی جنگ تحمیلی هشت ساله قدرت های استکباری علیه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بازخوانی کنند و از صحنه های آموزنده و الهام بخش آن عبرت بگیرند.

بدون شک آحاد رزمندگان غیور و جان بر کف ایران اسلامی با الهام از آموزه های مقدس نهضت عاشورا و پیام عزت و آزادگی اباعبدالله الحسین (ع) و مقاومت در برابر ظالمان و زیاده خواهان را رمز پیروزی و سربلندی می دانستند و با سرمشق قرار دادن شعار الهی هیهات من الذله جانانه مقاومت کردند و در این راه حماسه های بزرگ خلق کردند.

هفته دفاع مقدّس تداعی‌گر دل‌های نورانی، جان‌های گرامی و انسان‌های بزرگی همچون سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی است که با بذل خون پاک خود، نهال انقلاب اسلامی را آبیاری، استحکام و ثبات بخشیدند که باعث شده ایران اسلامی به کانون توجّهات جهانی و کابوس قدرت‌های سلطه استکباری تبدیل شده و سدّی استوار در برابر سلطه‌گری و آسایش دشمنان در منطقه و جهان گردد.

امروز که دشمن دوباره در تلاش است تا بتواند با ابزار تهدید، تحریف، تحریم، شبهه‌افکنی و اهانت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام(ص) پیشرفت و حرکت مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران را سد کند، بازگشت به روحیه همبستگی، اتحاد و تلاش برای خوداتکایی و خودکفایی هرچه بیشتر کشور می‌تواند ما را از این دوران به سلامت عبور دهد.

سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان،یاد و خاطره شهیدان والامقام هشت سال دفاع مقدس، زنده نگه داشتن آرمان مقدس شهیدان و بزرگداشت فداکاری ها و از خود گذشتگی های ایثارگران صبور و سربلند استان و تجلیل از مقام شامخ شهدا و خانواده های گرامیشان را رسالتی مقدس و وظیفه ای ارزشمند می داند که اهتمام به آن برکات بی شماری برای انقلاب و کشور دارد.

کد خبر 302

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =