حضور جهادی طلاب در مقابله با کرونا

حجت الاسلام مرادزاده گفت: طلبه های مدرسه علمیه علم الهدی در مباحث جهادی برای مقابله با ویروس کرونا فعال بوده اند و در بیمارستان ها و مساجد به ویژه بیمارستان بقیه الله حضور فعال و جهادی داشته اند.

«حجت الاسلام وحید مرادزاده» در گفت و گو با خبرنگار قرآن و معارف خبرگزاری شبستان گفت: مدرسه علمیه علم الهدی از زمان شیوع ویروس کرونا در فعالیت های جهادی حضور داشته است.

مدیر مدرسه علمیه علم الهدی افزود: طلبه های این مدرسه علمیه در مباحث جهادی برای مقابله با ویروس کرونا فعال بوده اند و در بیمارستان ها و مساجد به ویژه بیمارستان بقیه الله حضور فعال و جهادی داشته اند.

وی با اشاره به اجرای طرح کمک مومنانه توسط طلاب مدرسه علمیه علم الهدی خاطرنشان کرد: در قالب اجرای طرح کمک مومنانه در سه مرحله به طلبه ها به ویژه طلبه های متأهل کمک مومنانه داشته ایم.

حجت الاسلام مرادزاده ادامه داد: کمک های مومنانه که به اتفاق تولیت مدرسه علمیه علم الهدی انجام شد در قالب نقدی و غیر نقدی و به صورت ارزاق در اختیار طلاب قرار گرفته است.

مدیر مدرسه علمیه علم الهدی با اشاره به آثار و پیامدهای شیوع ویروس کرونا بر معیشت طلاب، گفت: با توجه به تعطیلی منبرها و مراسم های مذهبی و سخنرانی، معیشت طلاب به ویژه طلاب متاهل با سختی مواجه شده، بنابراین سعی کردیم تا در اجرای طرح کمک های مومنانه، توجه ویژه ای به طلاب داشته باشیم.

کد خبر 296

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =