سردار سلیمانی گفت:با توجه به شیوع بیماری کرونا و ایثار کادر درمانی و پزشکی جانبازان بالای ۷۰ درصد در هفته دفاع مقدس از کادر درمانی و پزشکی عرصه سلامت تجلیل می کنند.

سردار «یعقوب سلیمانی » در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان  درباره برنامه های بنیاد شهید در هفته دفاع مقدس گفت:به مناسبت هفته دفاع مقدس مراسم  تقدیر از 40 کارمند و مدیر طراز انقلاب را در اول مهرماه در مجتمع فرهنگی جانباز شهید رسول زاده برگزار خواهیم کرد.

 معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه بزرگداشت شهدای منای را خواهیم داشت افزود: امسال به صورت مجازی  و آنلاین همایش لاله های سفید برگزار می شود که یاد و خاطره شهدای منا را زنده نگه خواهیم داشت.

وی با اشاره به تور گردشگری همسران شهدا در سوم مهرماه گفت:طی این تور از برج میلاد، موزه نیاوران بازدید خواهند داشت و طرح نمادین سپاس هم اجرا می شود. همچنین با توجه به شیوع بیماری کرونا و ایثار کادر درمانی و پزشکی جانبازان 70 درصد به بالا از کادر درمانی و پزشکی عرصه سلامت تجلیل می کنند.

سردار سلیمانی به برگزاری همایش شکوه ایثار به صورت آنلاین اشاره کرد وگفت: در این همایش از مادران، دختران و همسران شهدا، همسران آزادگان و تقدیر می شود.

وی از رونمایی 40 عنوان کتاب تازه های نشر  در روز ششم مهر ماه خبر داد و گفت: از فعالان فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت نیز تقدیر می شود.

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مراسم تقدیر از 40 رزمنده کارمند بنیاد شهید در دوران دفاع مقدس هم در هفتم مهرماه برگزار می شود. همچنین  در روز هشتم مهرماه هم از نخبگان برتر شاهد و ایثارگر تجلیل می شود.

وی همچنین از برگزاری مراسم های غیر رسمی و غیرسراسری هم خبر داد و گفت:برگزاری نمایشگاه و مسابقات و طرح سپاس در طول هفته دفاع مقدس در مراکز و استان ها برگزار می شود و در برگزاری مسابقه با عنوان روایت چهلم از 40 تولید کننده گان آثار برگزیده تقدیر می شود. همچنین هفت برنامه متنوع به مناسبت اربعین حسینی(ع) در میدان امام حسین (ع) در تهران و مراکز استان ها برگزار می شود.

وی یاد آور شد:همچنین ویژه برنامه ای در کرمان در کنار مقبره سردارشهید قاسم سلیمانی نیز در روز اول مهرماه خواهیم داشت.

کد خبر 273

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =