نعمتی: رئیس جمهور سه‌شنبه برای پاسخگویی به نمایندگان در مجلس حاضر می‌شود

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: روحانی طی نامه‌ای اعلام کرد که سه‌شنبه هفته جاری برای پاسخگویی در مجلس حاضر خواهد شد.

رویکردامروز- بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از حضور رئیس جمهور برای پاسخ به سوالات نمایندگان مجلس خبر داد و گفت: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور طی نامه‌ای کتبی اعلام کرد که سه‌شنبه هفته جاری( 6 شهریورماه) برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در مجلس شورای اسلامی حاضر خواهد شد.

لازم به ذکر است، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس پیش از این به باشگاه خبرنگاران جوان گفته بود که روحانی قرار است ۶ شهریور برای پاسخگویی به وکلای ملت در مجلس شورای اسلامی حضور یابد.

وی گفت: بنده به صورت غیررسمی شنیده‌ام که معاون پارلمانی رئیس‌جمهور روز سه‌شنبه ۶ شهریور ماه را به آقای روحانی جهت حضور در مجلس پیشنهاد داده است و رئیس جمهور به صورت تلویحی پذیرفته است.

اما حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور  بعد از اعلام این خبر بیان کرد: من با آقای امیرآبادی و یا اعضای هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و هیچکدام از نمایندگان درباره زمان حضور رییس جمهوری در مجلس شورای اسلامی صحبتی نکرده ام.

وی افزود: منشاء خبر امیرآبادی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نمی‌دانم از کجاست و خودشان در این باره باید پاسخگو باشند.

کد خبر 27

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =