نصب پارتیشن در حرم امام حسین(ع) برای تردد زایران در مراسم اربعین

آستان امام حسین(ع) به نصب پارتیشن در حرم امام حسین(ع) به منظور تردد زایران در مراسم اربعین حسینی اقدام کرده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پایگاه خبری امام حسین(ع)، همزمان با نزدیک شدن به مراسم اربعین حسینی، حرم آستان امام حسین(ع) برای برگزاری مراسم اربعین آماده می شود. به همین دلیل بخش مرمت و نگهداری متعلق به آستان حسینی به نصب پارتیشن به منظور ساماندهی تردد زایران در داخل صحن شریف اقدام کرده است.

«فارس الصفار» مسئول واحد لوله کشی متعلق به بخش مرمت و نگهداری در آستان حسینی، گفت: نیروهای ما از چند روز پیش ساخت پارتیشن و نصب آن در داخل و خارج از حرم حسینی را آغاز کرده اند.

وی افزود: نیروهای این بخش در واحدهای مختلف همچنان در حال آماده سازی و تکمیل همه نیازها به منظور برگزاری مراسم اربعین حسینی هستند.

بخش مرمت و نگهداری متعلق به آستان حسینی با نیروهای مجرب و ماهر در عرصه مهندسی و فنی برای ارایه بهترین خدمات به زایران امام حسین(ع) فعالیت می کند.

در همین حال، بخش شعایر و موکب های حسینی در عراق و جهان اسلام متعلق به آستان های حسینی و عباسی، اقدامات تکمیلی را برای استقبال از عزاداران و موکب های حسینی در مراسم اربعین حسینی انجام می دهد.

مراسم اربعین با توجه به توصیه های مرجعیت عالیقدر دینی عراق و اجرای پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد.

کد خبر 258

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =