سپاهان با شکست پرسپولیس به صدر رسید

تیم فوتبال سپاهان با شکست پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به صدر جدول رسید.

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، در ادامه هفته پنجم لیگ برتر پرسپولیس از ساعت 16:15 در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم سپاهان اصفهان رفت که  بازی با نتیجه  2 بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید. در این بازی بیرانوند 2 گل دیدنی خورد تا دروازه بانی که کالدرون به او لقب هیولا در فوتبال ایران داده بود با دو شوت دیدنی شکار شود!

دومین باخت پرسپولیس در ورزشگاه آزادی رقم خورد تا سرخپوشان تهرانی یک بازی بزرگ و 6 امتیازی را واگذار کنند. سپاهان هم با این برد 12 امتیازی شد و به صدر جدول رسید. زردپوشان اصفهانی هنوز در این فصل گلی نخورده اند.

داور:سیدوحید کاظمی

کمک داوران: رضا سخندان – علیرضا ایلدروم

کارت زرد: وحید امیری، سیامک نعمتی، محمد حسین کنعانی زادگان ، محسن خلیلی، علیرضا بیرانوند و بشار رسن و شجاع خلیل زاده( پرسپولیس) مهدی کیانی، امید نور افکن، ولسیانی،سعید الهویی ( سپاهان)

کارت قرمز:-

گل: کی روش استنلی( دقیقه 80) محمد محبی( از دقیقه 86) برای سپاهان

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، محمد نادری، محمد انصاری، شجا ع خلیل زاده، محمد حسین کنعانی زادگان، احمد نورالهی، سیامک نعمتی( از دقیقه 78 حسین ماهینی) ، مهدی ترابی ، وحید امیری و علی علیپور و جونیور براندائو( از دقیقه 77 بشار رسن)

سرمربی: گابریل کالدرون

ترکیب سپاهان اصفهان:

پیام نیازمند، مرتضی منصوری، ولسیانی، عزت اله پورقاز، شایان مصلح( از دقیقه 85 محمدرضا مهدی زاده)، مهدی کیانی، امید نورافکن، کومان( از دقیقه 64 علی قربانی)، سجاد شهباززاده، محمدرضا حسینی( از دقیقه 53 محمد محبی)، استنلی

سرمربی: امیر قلعه نویی

دقیقه یک :

سپاهان کرنر اول بازی را روی دروازه پرسپولیس زد که مدافعان توپ را دفع کردند.

دقیقه 4:

جونیور براندئو یک فرصت خوب گلزنی را از دست داد و شوت او را پبام نیازمند دروازه بان سپاهان مهار کرد.

دقیقه 7:

دومین کرنر سپاهان هم حاصلی برای این تیم نداشت و این مرتبه کومان روی مدافعان پرسپولیس خطا کرد.

دقیقه 8:

استنلی ضربه کاشته سپاهان را از پشت محوطه جریمه زد که بیرانوند با یک واکنش این توپ را دفع کرد.

دقیقه 15:

سومین کرنر سپاهان را حسینی روی دروازه پرسپولیس فرستاد که این ضربه با اشتباه بیرانوند تبدیل به موقعیت گل شد ولی مدافعان توپ را دفع کردند.

دقیقه 18:

محمد نادری در موقعیت تک به تک با دروازه بان سپاهان قرار گرفت که نتوانست از این فرصت استفاده کند و دو بازیکن باهم برخورد کردند.

دقیقه 22:

توپ در موقعیتی مناسب در محوطه جریمه به جونیور رسید اما این مهاجم برزیلی! بهترین فرصت گلزنی پرسپولیس را با یک ضربه خیلی بد از دست داد.

دقیقه 27:

اعلام ضربه کرنر به سود پرسپولیس باعث اعتراض شدید سرمربی سپاهان شد و او به داور مسابقه گفت توپ به کدوم بازیکن خورد که اعلام کرنر کردی؟! کرنر هم حاصلی برای سرخپوشان نداشت.

دقیقه 29:

مصدومیت کی روش استنلی باعث توقف چند دقیقه ای بازی شد. این بازیکن از ناحیه قفسه سینه دچار مشکل شده بود.

دقیقه 34:

جونیور مهاجم شماره 7 پرسپولیس یک فرصت ایده آل دیگر گلزنی را برای سرخپوشان از دست داد! جونیور هیچ نشانی از مهاجم برزیلی و تمام عیار ندارد. او در نیم ساعت دو موقعیت صدرصد گلزنی را برای پرسپولیس از دست داد.

دقیقه 38:

بعد از اعلام خطای عجیب وحید امیری روی نور افکن در میانه میدان، بازیکن پرسپولیس با داور بگو مگو داشت.

دقیقه 40:

ضربه کاشته پرسپولیس را ترابی زد که مدافعان سپاهان توپ را دفع کردند و توپ اوت شده را امیری بلند پرتاب کرد که تبدیل به یک فرصت گلزنی برای سرخپوشان شد اما شوت علیپور با اختلاف کمی از کنار دروازه سپاهان به بیرون رفت.

دقیقه 42:

شوت نور افکن با اختلاف زیاد از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

نیمه اول این مسابقه بسیار مهیج و با سرعت دنبال شد و دو تیم فوتبال تهاجمی را به نمایش گذاشتند با این حال نحوه قضاوت داور در نیمه اول باعث اعتراض شدید بازیکنان و مربیان دو تیم به داور شد. جونیور مهاجم برزیلی پرسپولیس هم دو فرصت خوب گلزنی را از دست داد تا احساس کنیم یک برزیلی گل نزن در خط حمله سرخپوشان حضور دارد.

نیمه دوم:

دقیقه 47:

نفوذ نادری در محوطه جریمه با حرکت تکنیکی یک ضربه کرنر برای پرسپولیس به همراه داشت که این ضربه کرنر را کیانی دفع کرد و کرنر دوم را مدافعان دفع کردند.

دقیقه 55:

ارسال نعمتی روی سر نادری فرود آمد و ضربه این بازیکن تبدیل به کرنری دیگر برای پرسپولیس شد. ترابی این ضربه کرنر را کوتاه زد که مدافعان سراسیمه برگشت دادند. در نهایت شوت نادری را دروازه بان سپاهان مهارکرد.

دقیقه 60:

ارسال نورالهی در محوطه جریمه می توانست یک موقعیت گلزنی ایجاد کند اما مهاجمان پرسپولیس در این صحنه جاماندند.

دقیقه 62:

شوت از راه دور امید نور افکن با فاصله از کنار دروازه پرسپولیس عبور کرد.

دقیقه 66:

ضربه کاشته سپاهان از پشت محوطه جریمه را امید نورافکن زد که بیرانوند بازهم با یک واکنش عالی دروازه اش را بسته نگه داشت.

دقیقه 70:

شوت از راه دور مهدی ترابی با اختلاف زیادی از بالای دروازه سپاهان به بیرون رفت.

دقیقه 71:

ضربه  ناخواسته سر کی روش استنلی به صوتر محمد انصاری باعث مصدومیت مدافع پرسپولیس شد.

دقیقه 75:

کارت زرد داور به بیرانوند باعث اعتراض شدید دروازه بان پرسپولیس شد و او در این صحنه با قلعه نویی سرمربی سپاهان، کریم باقری مربی پرسپولیس و سایر همبازیانش اعتراض خود را به شکلی عجیب بیان کرد.

دقیقه 80:

کی روش استنلی با یک شوت از راه دور و به زیبایی دروازه پرسپولیس را باز کرد. در واقع سپاهان با یک شوت دیدنی بیرانوند هیولا ( لقبی که کالدرون به دروازه بان تیمش داده است.) را شکار کرد.

دقیقه 85:

محمد محبی در محوطه جریمه با یک شوت دیدنی از زاویه بسته گل دوم سپاهان را به پرسپولیس زد.

کد خبر 122

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =