معرفی مجازی کتاب «سه دقیقه در قیامت» در قالب طرح ملی شنبه های کتاب

نادری بنی گفت: در راستای اجرای طرح ملی شنبه های کتاب مساجد، کتاب «سه دقیقه در قیامت» نوشته گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی از انتشارات شهید ابراهیم هادی در قالب طرح ملی شنبه های کتاب به همت کانون فرهنگی هنری کریم آل طاهای شهر بن معرفی شد.

«جواد نادری بنی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از شهرکرد اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ملی شنبه های کتاب مساجد، کتاب «سه دقیقه در قیامت» نوشته گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی از انتشارات شهید ابراهیم هادی در قالب طرح ملی شنبه های کتاب به همت کانون فرهنگی هنری کریم آل طاهای شهر بن معرفی شد.

مدیر کانون فرهنگی هنری کریم آل طاها مسجد امام حسین (ع) شهر بن ادامه داد: کتاب سه دقیقه در قیامت کاری از گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی روایتی است از خاطرات یکی از مدافعین حرم که زیر عمل جراحی برای لحظه‌هایی از دنیای خاکی می‌رود و تجربه‌ای نزدیک به مرگ دارد، او در این زمان کوتاه چیزهایی می‌بیند که درک آنها برای مردم عادی سخت است.

وی ابراز کرد: در این کتاب که بسیار مورد استقبال خوانندگان قرار گرفته و نقدها و تفسیرهایی هم بر آن شده است، حقایقی درباره مرگ، برزخ، حال انسان در برزخ و بسیاری مطالب دیگر درباره حیات پس از مرگ می خوانید.

نادری بنی گفت: کتاب «سه دقیقه در قیامت» با ویرایش جدید همراه با چندین مطلب زیبای دیگر که ۲۴ صفحه را به کتاب افزوده در اختیار علاقه‌مندان به مطالعه قرار گرفته است.

مدیر کانون فرهنگی هنری کریم آل طاها مسجد امام حسین (ع) شهر بن ادامه داد: ین کتاب که در مدت کوتاهی در لیست پرفروش‌ترین‌های سال قرار گرفت، حاصل چندین مصاحبه با شخصیت اصلی می‌باشد که به اصرار خودشان نامشان در کتاب ذکر نشده است.

کد خبر 1005

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =